Karrier

Key Account Manager

Legyél az értékesítés motorja a Celitronnál mint Key Account Manager!

Helyszín: Vác, Magyarország

Rólunk:

A Celitron Medical Technologies Kft. innovatív magyar gyártó cég, amely a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek fejlesztésére és gyártására specializálódott. Több mint 5000 gőzsterilizátort és 500 kórházi veszélyes hulladékkezelő berendezést telepítettünk világszerte. Ha szeretnél egy dinamikus, zöld technológiákat alkalmazó csapat része lenni, nálunk a helyed!

Főbb feladatok:

  • Viszonteladói hálózat működtetése: Kapcsolattartás a disztribútorokkal és viszonteladókkal
  • Árajánlatok készítése és tárgyalások levezetése: Vevői kapcsolattartás és árajánlatok kidolgozása, tenderanyagok összeállításában való aktív együttműködés
  • Kiállításokon való részvétel: Cég képviselete nemzetközi kiállításokon
  • Új értékesítési csatornák keresése: Új üzleti lehetőségek azonosítása és megvalósítása a kijelölt területen
  • Technikai támogatás és termékbemutatók biztosítása: Potenciális és meglévő ügyfelek számára
  • Értékesítési célok elérése: Az értékesítési célok elérése kiemelten fontos a vállalat számára
  • Piaci trendek és versenytársak figyelése: Riportok készítése a vezetőség számára

Amit várunk:

  • Iskolai végzettség: Felsőfokú végzettség (gazdasági-pénzügyi)
  • Nyelvtudás: A magyar mellett, aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás követelmény a pozíció betöltéséhez, további idegennyelv ismeret előnyt jelent
  • Tapasztalat: Legalább 3 év értékesítési vagy key account menedzseri tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készségek: Fontos az eredményes tárgyalások és ügyfélkapcsolatok érdekében
  • Rugalmasság és hatékonyság: Képesség a gyors alkalmazkodásra és hatékony munkavégzésre változó körülmények között is
  • Motiváció: Magas szintű motivációval rendelkezik az értékesítési célok elérésére és a vállalat növekedésének támogatása érdekében
  • Számítógépes ismeretek: MS Office, SAP és egyéb vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Egyéb készségek: Önálló, kreatív munkavégzés, jó időgazdálkodás

Előnyök:

  • Szakmai tapasztalat: Gyártó cégnél vagy élelmiszeripari gépek értékesítésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Jogosítvány: B kategóriás jogosítvány

Miért válassz minket?

Versenyképes juttatási csomag, munkába járási támogatás, ingyenes parkolás, képzések támogatása, hybrid munkavégzés, élethelyzethez kapcsolódó juttatások

A jelentkezéseket a hr@celitron.com e-mail címre várjuk.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, és úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti követelményeknek, várjuk jelentkezésed! Csatlakozz a Celitron csapatához, ahol innovatív technológiákon dolgozhatsz, nemzetközi környezetben szerezhetsz tapasztalatokat, és közvetlenül hozzájárulhatsz a vállalat növekedéséhez és sikeréhez. Érdemes megragadni ezt a kivételes lehetőséget!

#állás # KAM # Celitron #munkalehetőség #zöldtechnológia #innováció