Karrier

Gépészmérnök/ Mechanical Engineer

Gépészmérnök pozíció

Kreatív Gépészmérnököt keresünk a Celitron csapatába!

Helyszín:Vác, Magyarország

Munkaidő:08:00-16:30

Rólunk:

A Celitron Medical Technologies egy magyar gyártó cég, amely a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek fejlesztésében és gyártásában élen jár. Innovatív, zöld technológiákat kínálunk az egészségügy, gyógyszeripar és mezőgazdaság számára, világszerte több mint 80 országban. Ha szereted a kihívásokat és az új technológiák iránti szenvedélyed hajt, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Tervezői csapat tagjaként önálló szakterület ellátása
  • 3D modellek és műszaki rajzok készítése
  • Gyártástámogatás, alkatrészek módosítása és fejlesztése
  • Belső fejlesztési projektek gépészeti terveinek elkészítése
  • Berendezések összeállítási rajzainak és alkatrész rajzainak kidolgozása
  • Meglévő gépek és berendezések fejlesztése
  • Hőtechnikai és hidraulikai számítások végzése
  • Műszaki problémák feltárása és megoldások kidolgozása
  • Projektek műszaki támogatása és nyomon követése
  • Új és módosított alkatrészek változásainak jóváhagyása
  • Műszaki egyeztetés partnerekkel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Inventor és AutoCAD szoftverismeret
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 3 év tervezési tapasztalat
  • Hajlandóság időnkénti utazásra belföldön és külföldön
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést nyújtunk
  • Ingyenes parkolási lehetőség és munkába járási támogatás
  • Heti 1 nap home office, mivel számunkra fontos a kiváló csapatmunka, de támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyban tartását is
  • Képzési támogatásban részesülhetsz
  • Részvételi lehetőség innovatív projektekben és technológiai fejlesztésekben

Érdekel a lehetőség?

Küldd el önéletrajzodat az alábbi email címre: hr@celitron.com

Csatlakozz hozzánk, és légy része egy kreatív, innovációra törekvő csapatnak!

Celitron - A jövő technológiája, ma!

#állás #gépészmérnök #Celitron #munkalehetőség #zöldtechnológia #mérnökiállás #innováció #kreativitás