Karrier

Villamosmérnök/ Electrical Engineer

Villamosmérnök

Fejleszd karriered a Celitronnál mint Villamosmérnök!

Helyszín: Vác, Magyarország

Rólunk:

A Celitron Medical Technologies innovatív magyar gyártó cég, amely a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek fejlesztésére és gyártására specializálódott. Több mint 5000 gőzsterilizátort és 500 kórházi veszélyes hulladékkezelő berendezést telepítettünk világszerte. Ha szeretnél egy dinamikus, zöld technológiákat alkalmazó csapat része lenni, nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Gépek elektromos tervezése, fejlesztése és ellenőrzése
  • Elektromos alkatrészek műszaki dokumentációjának készítése
  • Rajzok aktualizálása, specifikációk és adatok szolgáltatása a beszerzésnek
  • Hibák feltárása és javítása, alternatív gyártási technológiák keresése
  • Fejlesztési próbákon való részvétel és projekt értekezleteken történő aktív közreműködés

Elvárások:

  • Villamosmérnöki BSc és/vagy MSc végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat tervezésben
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Nemzetközi szabványok ismerete
  • Utazási hajlandóság (külföldi és belföldi)
  • Erősáramú rendszerek, automatizálási rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
  • PLC ismeretek és alapvető programozási tudás

Miért válassz minket?

  • Versenyképes fizetést nyújtunk
  • Ingyenes parkolási lehetőség és munkába járási támogatás
  • Home office lehetőség
  • Képzési támogatásban részesülhetsz
  • Lehetőség új technológiák megismerésére és innovatív projektekben való részvételre

Érdekel a lehetőség?

Küldd el önéletrajzodat az alábbi email címre: hr@celitron.com

Légy része egy fiatalos és dinamikus csapatnak, ahol a zöld technológiák fejlesztése a mindennapok része!

Celitron - A jövő technológiája, ma!

#állás #villamosmérnök #Celitron #munkalehetőség #zöldtechnológia #mérnökállás #innováció